C9500-24Q-E
Cisco C9500-24Q-E - Phân phối Cisco C9500-24Q-E giá cực TốT phân phối bởi HỢP NHẤT ®
C9500-24Q-E, Cisco C9500-24Q-E
C9500-24Q-E
✓ Sản phẩm chính hãng ®
  • Thông tin của sản phẩm
  • Dòng sản phẩm: Switch mạng Cisco
  • Hãng sản xuất: Cisco
  • Mã sản phẩm: C9500-24Q-E
  • Loại sản phẩm: Cisco Catalyst 9500
  • Phân phối: Hợp Nhất Group
  • Tình trạng: Mới 100%
  • Bảo hành: Chính hãng
  • Trạng thái: Còn hàng
  • Giao hàng: Toàn quốc
  • Hỗ trợ kỹ thuật: 24/7
  • Hỗ trợ tư vấn sản phẩm linh hoạt
  • Bảo hành chính hãng trên toàn quốc
  • Sản phẩm mới 100% nguyên seal
  • Giao hàng toàn quốc các ngày trong tuần
Cisco C9500-24Q-E - Phân phối Cisco C9500-24Q-E chính hãng, giá cực TốT
Bảng thông số kỹ thuật Cisco C9500-24Q-E
Performance specifications
Switching capacity
Up to 960 Gbps full duplex
Forwarding rate
Up to 1440 Mpps
Total number of MAC addresses
Up to 64,000*
Total number of IPv4 routes (Address Resolution Protocol [ARP] plus learned routes)
Up to 64,000 indirect*
Up to 32,000 host*
Total number of IPv6 routes
Up to 32,000 indirect*
Up to 16,000 host*
Multicast scale
Up to 48,000*
QoS ACL scale
Security ACL scale
FNF entries
DRAM
16 GB
Flash
16 GB
VLAN IDs
4000
Total Switched Virtual Interfaces (SVIs)
4000
Jumbo frame
9198 bytes
Power supply specifications
Power Supply Feature
Support in the Catalyst 9500 Series
AC power max rating
950W
System power consumption
850W max
Input-voltage range and frequency
AC 115 to 230 VAC, 50 to 60 Hz
Power supply efficiency
94%
Total output BTU (Note: 1000 BTU/hr = 293W)
2901 BTU/hr (850W) max
Input current
AC 10A at 115VAC, 5 A at 230VAC
Output ratings
12V at 79A, 12V at 3A
Output holdup time
AC = 10 ms at maximum load
Power-supply input receptacles
AC IEC 60320 C16
Power cord rating
AC 15A
Dimensions, physical specifications, weight, and MTBF
Description
Specifications
Dimensions (H x W x D)
1.73 x 17.5 x 21.52 in
Rack units (RU)
1 RU
Chassis with 2 power supplies and built-In fan
25.75 lb (11.68 kg)
Input voltage
90 to 264 VAC
Operating temperature
32°F to 104°F (0° to 40°C)
Storage temperature
-4° to 149°F (-20° to 65°C)
Relative humidity operating and nonoperating noncondensing
Ambient (noncondensing) operating: 5% to 90%
Ambient (noncondensing) nonoperating and storage: 5% to 95%
Altitude
Operation up to 6000 ft
MTBF (hours)
Từ khoá "C9500-24Q-E", "Báo giá C9500-24Q-E", "Switch Cisco 9500" hay "Phân phối C9500-24Q-E" tìm kiếm với Google